ана павловска данева

Пронајдени се 9 резултати на тема „ана павловска данева“
Вести

Поранешната потпретседателка на СДСМ и професор Ана Павловска Данева со остра критика до Царовска: Со Велико Трново во науката- напред!

Поранешната потпретседателка на СДСМ и професор Ана Павловска Данева со остра критика до министерката за образование Мила Царовска. -Со...
Вести

Павловска Данева: Нема поголема навреда за правниот систем на една држава од тоа со него да управува и владее Боки Тредичи (ФОТО)

Универзитетскиот професор и поранешен пратеник од редовите на СДСМ Ана Павловска Данева на својот Фејсбук профил сподели статус по...