ана николиќ

Пронајдени се 120 резултати на тема „ана николиќ“
Познати

Само што не се онесвестила: Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката (ФОТО)

Српските медиуми вчера беа преплавени од веста во врска со пејачката Ана Николиќ која завршила во болница бидејќи наводно конзумирала...
Познати

Прво се забавуваше со водителката, сега со пејачката: Ана Николиќ има ново момче, а кога ќе дознаете со што се занимава се ќе ви стане јасно

Пејачката Ана Николиќ (41) пред неколку месеци започнала нова љубовна врска во својот живот која навистина позитивно и влијае, пишуваат...
Познати

Сите се загрижени за нејзиното здравје откако ги пиеше овие пилули- дури и познатата водителка со совет за Ана Николиќ (ФОТО)

Српската пејачка веќе со денови е топ тема во медиумите откако сподели фотографии од кои многумина се загрижија. Имено пејачката Ана...
Познати

Пред две години во јануари ја нападнаа дека има 135 килограми, а овој јануари Ана Николиќ изгледа анорексично (ФОТО)

Откако две години водеше битка со вишокот на килограмите пејачката Ана Николиќ отиде во сосема друга крајност и ова зимо докажа дека...
Познати

Жените ќе полудат по ефикасноста од овие работи: Ова е менито на Ана Николиќ- еве како пејачката ослабела 35 килограми

Пејачката Ана Николиќ по породувањето долго време се бореше со вишокот на килограми, а сега конечно успеа својата линија да ја доведе...
Познати

Пејачката не го штеди богатството за уживање: Ана Николиќ не можела да се одлучи каде да летува, па го посети овој рај на земјата

Пејачката Ана Николиќ замина на одмор заедно со ќерката Тара, а за ова нејзино уживање потрошила цело богатство, пренесуваат српските...
Познати

„Сакаш ли семејството да го завиеш во црно и сите да патат“: Ана Николиќ во неверување од тоа што го дознала за оваа блиска личност

Српската пејачка Ана Николиќ откако дознала дека нејзин близок пријател се бори со зависност од дрога веднаш ги преземала работите...
Познати

Не е фотошоп: Сите мислеа дека Ана Николиќ нема вакво брутално тело и нозе, но оваа нејзина гола фотографија ќе ве препоти (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николоќ долги години мака мачеше со вишокот на килограми, а откако се оствари како мајка нејзината форма речици...
Познати

Фановите стравуваат дека им се вратила на пороците: Пејачката на свадбата на Вељко направи вистинска хаос, а откако запеа се посрамоти

Пејачката Ана Николиќ ја подгреа атмосферата на свадбата на Вељко и Богдана фаќајќи се за микрофонот во раце. Но она што ги зачуди сите...
Познати

„Ти си крив“: За инат на поранешниот сопруг пејачката целосно се трансформираше- нејзините секси нозе ги препоти фановите (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ (41) повторно ги запали социјалните мрежи во минијатурен црн фустан и црвени чизми на себе. Пејачката...
Познати

Ана Николиќ сподели брутално провокативна фотографија пред концертот на Раста во Скопје- од глетката раперот завршил на апарати (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ (41) во свилено кратко фустанче буквално го распамети поранешниот сопруг, раперот Стефан Ѓуриќ Раста. Имено пејачката...
Познати

„Чувај го здравјето и сега малку додади килограми“- фановите загрижени за Ана Николиќ откако се пофали со оваа фотографија

Пејачката Ана Николиќ веќе со недели е топ тема во сите медиуми во регионот откако драстично ослабе дури до не препознатливост. Таа...
Познати

Најмногу профитирала од целата естрада- Ана Николиќ платила 30 илјади евра за овој хит, а од заработката ќе ви се заврти во умот

Естрадата на Балканот е подготвена да искешира брдо пари како би дошле до што подобар хит. Најскапите песни општопознато во регионот...