ана николиќ

Пронајдени се 118 резултати на тема „ана николиќ“
Познати

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување. Така беше и овој пат...
Познати

Ги крена нозете среде улица, но не ја увиде оваа грешка: Сите и се смеат на Ана Николиќ додека позираше до бесната кола (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ позираше во кратко фустанче пред својот автомобил вреден стотици илјади евра, но освен нејзиното тело,...
Познати

Ана Николиќ оваа тајна на раперот скапо ќе ја плати: Го избриша видеото поради оваа грешка, но полицијата веќе и ѕвони на врата! (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ и раперот Раста по разводот не останаа во добри односи, а доказ се секојдневните нивни објави во кои се провоцираат...
Познати

Го смени животот од корен, ослабе и се разведе, но животот не и тргна на убаво: Ана Николиќ призна „го допрев дното“

Ана Николиќ во интервјуто за магазинот „Стори“ истакна дека цел живот мечтаела да се омажи од љубов и да роди дете. – Цел живот мечтаев...
Познати

Цела нација во неверување откако го видоа ова загрижувачко издание на Ана Николиќ- нема да верувате каде замина пејачката (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ повторно е дел од екипата на „Папарацо Лов“. Овој пат екипата ја следеше неколку денови, а резултатот ги изненади...
Познати

Нема да крене глава од мажите по оваа изјава: Ана Николиќ откри какви момчиња сака, но и дека ќе се посвати со Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ на 3 јуни годинава стана баба по прв пат откако нејзината снаа Богдана Родиќ на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ. И...
Познати

Бомбата се врати на естрадата: Откако ослабе драстично, сега Ана Николиќ се одлучи за нова трансформација- повеќе нема долга коса (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ како и многуте естрадни уметници на естрадата се реши за голема промена. Пејачката откако драстично ослаби...
Познати

Месеци се и сешто се шпекулираше: Ана Николиќ откри како ослабела, истото можете да го направите во карантин!

Популарната пејачка Ана Николиќ со месеци наназад изгледа како вистинска бомба откако драстично ослаби и го промени изгледот од корен. Таа...
Познати

Ана Николиќ прв пат откри како Раста и се заканува на сопствената ќерка: „Знам јас со кого го правев тоа дете!“

Пејачката Ана Николиќ во емисијата „Ексклузивно“ пред камерите откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето...
Познати

Пејачката во паника од коронавирусот во Србија замина од земјата- а поради една голема грешка нема да може да се врати дома! (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Ана Николиќ речиси не се плаши од новиот коронавирус кој овие денови му пркоси не само на Балканот, туку и на...
Познати

Само што не се онесвестила: Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката (ФОТО)

Српските медиуми вчера беа преплавени од веста во врска со пејачката Ана Николиќ која завршила во болница бидејќи наводно конзумирала...