ана курникова

Пронајдени се 9 резултати на тема „ана курникова“
Познати

Ана Курникова сподели фотографија со ќеркичката: Од пораката која ја испрати се „стресе“ тенискиот свет (ФОТО)

Убавата Ана Курникова, поранешна тенисерка и сопруга на еден од најромантичните латино пејачи денес Енрике Иглесијас, сподели фотографија...
Познати

Кариерата ја заврши на 22 години, роди близнаци и изгледа посекси од било кога: Ана Курникова во бикини се качи на маса и заигра (ВИДЕО)

Поранешната руска тенисерка Ана Курникова се уште една од најзгодните тенисерки во светот на тенисот. Таа тениската кариера ја прекина...
Познати

Нема да им верувате на сопствените очи- познатата тенисерка за прв пат објави фотографија како изгледала со трудничко стомаче (ФОТО)

Убавата тенисерка Ана Курникова успеа да ја задржи во тајност својата бременост, па фановите беа изненадени кога пред неколку часа...
Познати

Курникова го покажа телото еден месец по породувањето: Обожавателите поделени, дали навистина била бремена (ВИДЕО)

Тенисерката Ана Курникова е позната по атрактивниот изглед и витката линија, но никој не очекуваше дека ќе изгледа толку добро само...