американка

Пронајдени се 4 резултати на тема „американка“
Останати спортови

Американка го испорача најбрзиот нокаут во историјата на женскиот бокс- за само 7 секунди таа беше во несвест! (ВИДЕО)

Сениса Естрада синоќа влезе во историјата на спортот со најбрзиот нокаут во историјата на женскиот бокс. Оваа 28-годишна Американка,...