амал клуни

Пронајдени се 16 резултати на тема „амал клуни“
Познати

„Нашите деца се мета на терористички групи и имаме една молба“ – загрижувачка порака од Џорџ и Амал Клуни

Холивудскиот актер Џорџ Клуни преку отворено писмо ги замоли медиумите да не објавуваат фотографии со лицата на неговите две деца. Оскаровецот...
Познати

Мисли дека е секси или свесно направи катастрофална грешка: Никој не очекуваше вакво издание од Амал Клуни (ФОТО)

По повод доаѓањето на Саманта Бери на местото главна и одговорна уредничка на магазинот „Glamour“ во Њујорк се прослави со  забава која...