Алваро Мората

Пронајдени се 13 резултати на тема „Алваро Мората“
Познати

Жестоко удри по пејачката: Кога ќе дознаете што му порача Мората на Ковачиќ поради Сека Алексиќ ќе се шокирате и згрозите

На напаѓачот на Челзи Алваро Мората очигледно не му се допаѓа музиката на балканската фолк ѕвезда Сека Алексиќ. Хрватскиот фудбалер...