алсат

Пронајдени се 11 резултати на тема „алсат“
Вести

Панова за случајот со имотот на АлсатМ ТВ: Го осудувам секој чин со којшто се прави репресија врз одреден медиум!

Пратеничката од редовите ВМРО-ДПМНЕ, Ели Панова, вечерва во емисијата „Патот кон“ го коментираше случајот со имотот на АлсатМ телевизија. Таа...