алисон бекер

Пронајдени се 13 резултати на тема „алисон бекер“
Познати

Голманот на Ливерпул поминува низ уште поголема болка- откако неговиот татко се удави во езеро, сега следуваше нов шок за Бекер

По трагедијата која буквално го сруши на земја голманот на Ливерпул Алисон Бекер, сега тој се соочува со уште поголем и тежок проблем. Имено...
Фудбал

Алисон има страшна самодоверба: Погледнете како голманот на Ливерпул си поигрува со противничките играчи (ВИДЕО)

Многумина го критикуваа Јирген Клоп кога реши да исплати 62 и пол милиони евра за Алисон Бекер, велејќи дека тоа е премногу за еден голман,...
Фудбал

Ливерпул го доби она што одамна го немаше: Ваков голман на Енфилд немало долги години- дали конечно се спремни за титула? (ВИДЕО)

Ладнокрвност, сигурност, самодоверба и уште многу работи кои Ливерпул ги немаше на голот уште од најдобрите денови на Пепе Реина на...
Познати

Секси докторката го запали островот: Сопругата на најскапиот голман во светот ќе ви го помати паметот во бикини (ФОТО)

Ливерпул пред некој ден го урна светскиот рекорд за голмани и го купи Алисон Бекер од Рома, а со него во Англиај пристигна и секси сопругата...