александра накова

Пронајдени се 22 резултати на тема „александра накова“
Познати

ФОТО: Црвен фустан и длабоко деколте кое и ги истакнува силиконите – македонската старлета славеше роденден

Македонската старлета Александра Накова славеше роденден. Облечена во секси црвен фустан кој о истакнува нејзиното деколте, Александра...
Познати

Глетка од милион долари во која ќе се ѕверите со часови: Накова ја отвори сезоната на бикини, ужива во танга на базен (ФОТО)

Накова со своите облини и долги нозе ја отвори сезоната на бикини. Имено манекенката Александра Накова во розев костим за капење позираше...
Познати

Накова отвори бутик во Гевгелија, но наместо во облеката сите гледаа во неа: Градите на мегдан, а од глетката притисокот ќе ви се покачи

Атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, стана газдарица на бутик во родната...
Познати

Магнет за погледи: Александра Накова стегната во хеланки и длабоко деколте во теретана, a грдите ќе и испаднат (ФОТО)

Манекенката, ријалити учесничка и трендсетерка Александра Накова, перидов е стационирана во родната Гевгелија. Таа редовно на социјалните...
Познати

Неверојатно на што сѐ се подготвени: Поранешното момче на Накова му дало 500 евра на новинарот Зоки – Фаци за да ја направи позната!

Новинарите Зоран Василевски – Фаци и Васко Спасовски открија шокантни детали поврзани со лични искуства од нивната кариера, меѓу кои...
Познати

Александра Накова во најпровокативно ултра мини-бикини издание до сега: Гевгелија нема аеродром, ама има… „авион“! (ФОТО)

Македонската манекенка и модел Александра Накова однови ги измами воздишките на своите следбеници на социјалните мрежи со новите езерски...
Познати

Ова се најжешките изданија на Гавазова и Накова за ова лето – од бујните гради ќе пукнат минијатурните бикини (фото)

Ова лето 2020-то такво какво што е, ќе го паметиме и раскажуваме долго. Но пандемијата не го спречи големот дел Македонци да летуваат на...
Познати

Короната им диши во врат, но тие одат против законот- еве што прави Станија додека нејзината другарка Накова ја уапсија (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ често сака да ги израдува фановите на својот Инстаграм профил, особено за време на карантинот...
Познати

Уапсена македонската старлета- наместо во самоизолација се бањала во базен во Гевгелија, сега заврши во државен карантин!

Поранешната манекенка Александра Накова-Гајдаџиев попладнево е уапсена во Гевгелија бидејќи не го почитувала решението за самоизолација,...
Познати

Александра Накова и Станија заедно на исто место, тоа не се гледа баш често: Старлетите на зеднички провод во Белград (ФОТО)

По извесен период и паузата која ја направи заради корона  епидемијата, македонската трендсетерка и модел Александра Накова одново...