александра младеновиќ

Пронајдени се 15 резултати на тема „александра младеновиќ“
Познати

Свети како Лас Вегас: Да може овој настап пејачката Александра Младеновиќ би го запалила, особено облеката и бојата на коса! (ФОТО)

На пејачката Александра Младеновиќ буквално започна кариерата да и оди во нагорна линија откако пееше на свадбата на Вељко и Богдана,...
Познати

Откако момчето и го подарило ова за денот на вљубените, пејачката му раскинала: Младеновиќ во секси издание сама во спалната соба

Српската пејачка Александра Младеновиќ по повод денот на вљубените објави никогаш попровокативна фотографија на својот Инстаграм...
Познати

„Штедам, готвам дома, трошам помалку од 3.000 евра месечно“ – Александра Младеновиќ прозборе за тоа како преживува

Александра Младеновиќ вели дека заштедувала пари цело време, и дека не се нашла во финансиска криза, иако поради пандемијата немала...
Познати

Беше бомба, а сега не личи на себе- мајката на Младеновиќ секојдневно рони солзи за нејзината болест, никој не сака да поверува во вистината

Српската пејачка Александра Младеновиќ пред неколку недели буквално ја стресе јавноста откако се појави непрепознатлива во „Амиџи...
Познати

Беше слатка девојка, а потоа се деформираше: Пејачката претера со операциите, а тврди дека само се здебелила (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ неодамна беше критикувана за својот изглед, а сега реши да одговори на сите кои и испратија негативни...
Познати

Ја растури свадбата, а сега и врската со пејачката- синот на Шабан Шаулиќ ја остави една од најзгодните пејачки на естрадата (ФОТО)

Раскинаа пејачката Александра Младеновиќ и синот на Шабан, Михајло Шаулиќ. Како што се дознава, Александра се посветила на работните...
Познати

Синот на Шабан месецов требаше да се жени: Кога ќе дознаете поради која пејачка ја остави свршеницата се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Синот на покојниот пејач Шабан Шаулиќ кој загина во сообраќајна несреќа вчера го славеше својот роденден. Михајло Шаулиќ додека вчера...
Познати

Пејачката која „растури“ на свадбата на Вељко сега доби и подарок вреден цело богатство- веднаш го врати само поради една работа!

Пејачката Александра Младеновиќ вредно работи и настапува, а еден од нејзините најважни настапи во последниот период беше свадбата...
Познати

Зеде брдо пари како бакшиш на роденденот на Сораја, а истото ја чека во недела кога ќе пее на свадбата на синот на Цеца (ФОТО)

Александра Младеновиќ пееше на прославата за 33. роденден на Сораја Вучелиќ во Виена, а следбениците веќе со деновите гледаат интересни...
Познати

Цеца ја повика, а таа откри која песна ќе им ја посвети на младоженците- од овие стихови сигурно парот ќе се расплаче (ВИДЕО)

Регионот на големо ги шпекулира дури и најситните детали од свадбата на векот која ќе се случи на 24 ноември помеѓу Вељко Ражнатовиќ...
Познати

Сите ги потсетува на Цеца, па лесно донеле одлука: Оваа Пејачката од „Ѕвездите на Гранд“ ќе пее на свадбата на Вељко и Богдана (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ ќе се венчаат на 24 ноември идниот месец во еден од најпознатите хотели во Белград. Додека на големо...
Познати

Уапсена пејачката на „Гранд“: Кога ќе дознаете како возела автомобил се ќе ви стане јасно, а поради дрското однесување доби и казна

Пејачката на „Ѕвездите на гранд“ Александра Младеновиќ е приведена откако полицијата го запрела нејзиниот автомобил возејќи со брзина...