александар

Пронајдени се 4 резултати на тема „александар“
Познати

Најголемиот удар за една мајка: Северина мора да ги избрише сите фотографии со синот и повеќе не смее да објавува нови (ФОТО)

Хрватската пеачка Северина ќе мора да ги отстрани сите фотографии од нејзиниот син Александар кои ги има објавено на социјалните мрежи,...
Познати

Прва фотографија со бебето по породувањето: Пријовиќ го прошета синот среде улица, па заборави дека е популарна пејачка (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ се породи пред два месеци и на свет го донесе синот Александар. Српските медиуми по два месеци прв пат...