Александар Климовски

Пронајдени се 5 резултати на тема „Александар Климовски“
Вести

Климовски за КУРИР: Мицкоски покажа манири на европски политичар, Владата ќе мора да го смени стилот на однесувањето

Професорот на Правниот факултет „Јустинија Први“ во изјава за Курир вели дека на вчерашниот ТВ дуел, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан...