албум

Пронајдени се 10 резултати на тема „албум“
Живот и стил

Ќе ви го згрее срцето: Мајка му немала пари да му купи албум, па ова дете само си ги нацрта фудбалерите- на крај беше наградено (ФОТО)

Секои четири години Светското првенство во фудбал, покрај возбудата која ја носи на терените и трибините, постои уште една магија која...