актер

Пронајдени се 32 резултати на тема „актер“
Познати

Ја убил својата мајка, па полицијата го убила него- двојна трагедија во домот на славниот светски актер кој ни беше омилен херој (ФОТО)

Камерон Ели (30) кој е син на познатиот актер Рон Ели (81) ја убил својата мајка Валери Лундин (62), а убиството се случило во семејниот дом...
Познати

Ќерката на познатиот актер почина на тригодишна возраст- начинот на кој ја сподели тажната вест го трогна целиот свет (ФОТО)

Ќерката на познатиот американски актер Мигел Сервантес почина на три годишна возраст, а тажната вест за нејзината смрт ја сподели неговата...
Вести

Актерот Вељановски со прашање до Шилегов и Богоев: Како мерките за справување со загаденоста и забраната за градежни работи? (ВИДЕО)

Актерот Роберт Вељановски на својот Фејсбук профил објави видео на кое јасно се гледа како без никаква забрана се извршуваат градежните...
Познати

Тежок крај на годината за актерот: Откако му изгоре вилата вредна 4 милиони долари, Батлер заврши во болница

Откако целосно му изгоре домот на славниот актер во пожарот во Калифорнија, тој се соочува со уште еден потежок период во неговиот живот. Имено...
Вести

Јовановски: Барам само праведно и чесно судење, за да се дојде до правдата и вистината, како би се тргнал овој жиг од моето име

Милост може да бара само тој, кој што е виновен… Јас не се чувствувам виновен и не барам милост!, ова преку Фејсбук статус го објави...
Познати

Актерот Андрија Милошевиќ се преполови, а кога ќе ја видите оваа негова фотографија ќе се загрижите од неговиот изглед (ФОТО)

Познатиот актер Андрија Милошевиќ веќе подолго време ги воодушевува фановите со својот нов изглед, но тој се уште не може да поверува...
Познати

Зависноста од секс за малку ќе го уништеше, а сега е во врска со 33 години помлада девојка: Славниот актер конечно се скраси (ФОТО)

Паровите со голема разлика во годините секогаш ги имало и ќе ги има, но се чини дека во Холивуд ова лето работите поприлично ескалираа....
Познати

Славниот актер чека дете со својата нова сопруга: Таа е вистинска убавица и 34 години помлада од него (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

69 годишниот актер Ричард Гир и претприемачката Алехадра Силва, која има 35 години, се венчаа пред три месеци пред матичар, а после тоа...