АХВ

Пронајдени се 49 резултати на тема „АХВ“
Вести

Трипуновски до директорот на АХВ: Дали штитиш нечии бизнис и пријателски интереси на сметка на здравјето на граѓаните?!

Зоране, очигледно тебе ти дошол редот да глумиш дворски шут на Заеви и Филипче, па те терале да пишуваш статус кој и сам знаеш дека е лага...
Вести

Трипуновски: Несериозноста при постапувањето со случајот на антраксот покажува дека власта воопшто не се грижи за здравјето и безбедноста на граѓаните

Зоран Заев ги доведува животите на граѓаните во опасност. Власта две недели крие дека во Македонија има случај на антракс. Министерството...