ахмети

Пронајдени се 9 резултати на тема „ахмети“
Вести

Силјановска: Да го преселиме Ахмети во Америка, Обама стана претседател не како афроамериканец туку како демократ

Професорката и носител на листата на ВМРО-ДПМНЕ во изборната единица 1, Гордана Силјановска Давкова во гостувањето во емисијата „Заспиј...