агенција

Пронајдени се 4 резултати на тема „агенција“
Вести

Агенцијата им се заканува со тужби и не им ги прима приговорите: Одморот на 100 деца во Грција почна и заврши со голгота – НОВИ ДЕТАЛИ

Како што почна, така и заврши 7-дневниот одмор на над 100 деца од Македонија кои беа на летен камп во Грција. КУРИР веќе објави за големиот...
Вести

ДEЦА ПРЕЖИВЕАЛЕ ГОЛГОТА ВО ГРЦИЈА, РОДИТЕЛИТЕ ИЗРЕВОЛТИРАНИ: Без храна, во мизерни услови, понижени и заплашувани (ФОТО)

Да издвоите голема сума на пари од месечниот финансиски буџет на семејството во време кога секој претрпе штета од пандемијата со коронавирусот,...