афери

Пронајдени се 9 резултати на тема „афери“
Вести

Мицкоски секојдневно го демонтира Заев: Опозицијата открива безброј скандали и афери додека државата тоне во корупција и скандали

Речиси да нема ден да не се обелодени скандал во јавноста поврзан со власта предводена од СДСМ и Зоран Заев. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан...
Вести

Мицкоски: За случајот „Глобал“ деновиве ВМРО-ДПМНЕ ќе ги обелодени сите афери со докази, одговорност за ова мора да има

Во денешното интервју за Нетпрес, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се осврна и на актуелната тема околу ТЦ „Глобал“...