адвокат

Пронајдени се 12 резултати на тема „адвокат“
Регион

Пред една година беше најсреќна, денес е завиена во црно: Мисицата објави емотивна фотографија посветена на убиениот сопруг

Поранешната мисица на Србија, Сања Папиќ пред точно една година, во седмиот месец од бременоста, на вечна љубов му се заколна на адвокатот...