адел

Пронајдени се 19 резултати на тема „адел“
Познати

Дали верувате дека ова е Адел: Пејачката видливи промени по ослабувањето нема само на телото, таа и во ликот изгледа болно… (ФОТО)

Славната пејачка Адел успеа да ослаби дури 45 килограми, а со најновите нејзини фотографии е јасно дека на себе не го променила само своето...
Познати

Шокантна трансформација: Беше симпатична буцка која го освои светот, а денес пејачката е згодна заводничка (ФОТО)

Пејачката Адел покажа колкава промена ѝ се случила во изминативе месеци кога по подолго време се појави во јавност на одмор со колегите...
Познати

Се преполови: Сите гледаа во Адел за време на ноќта на вештерките, славната пејачка толку многу ослабе што ги загрижи фановите (ФОТО)

Славната пејачка Адел која неодамна се разведе од долгогодишниот сопруг со кого има и дете речици целосно се транспортираше по разводот. Пејачката...
Познати

Фановите загрижено прашаа дали Адел е болна: Пејачката ослабе толку многу што нема да им поверувате на сопствените очи (ФОТО)

После повеќе од 60 милиони продадени примероци од албуми, раѓањето на синот, разводот како и песните кои не се симнуваа од врвот на топ...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Славната пејачка Адел се преполови по разводот, сега е таква „мачка“ што ќе ви падне вилицата (ФОТО)

Славната пејачка Адел неодамна се разведе од сопругот Сајмон Конецки и едвај да личи на себе по разделбата. Имено наместо пејачката...
Познати

Не потпишала предбрачен договор, па сега дебело ќе плати: Адел половина од богатството мора да му остави на сопругот по разводот

Пејачката Адел ќе мора да го подели своето богатство на половина, односно милиони од нејзината банкарска сметка ќе треба да префрли...