адел

Пронајдени се 32 резултати на тема „адел“
Познати

Нема да им верувате на сопствените очи – Адел во својот дом чува плукната мастика од оваа славна пејачка и тоа урамена во рамка! (ВИДЕО)

Адел толку ја сака Селин Дион, што поседува парче нејзина искористена гума за џвакање што ја чува врамена на ѕид, пренесуваат од „Indeks.hr“ Во...
Познати

Ослабе до совршенство, а сега влезе во историјата поради овој детаљ: Адел самоуверено и сексапилно позираше за магазинот „Вог“

Адел се најде на насловницата на модното списание „Вог“. Со ова, британската пејачка е првата славна личност што се појавила на насловните...
Познати

Се стопи и се препороди откако фати ново момче: Адел нема да ја препознаете кога ќе ја видите во оваа комбинација (ФОТО)

Познатата пејачка Адел, повторно ги шокираше своите фанови. На својот профил на социјалната мрежа „Инстаграм“ за првпат објави слика...
Познати

Дали верувате дека ова е Адел: Пејачката видливи промени по ослабувањето нема само на телото, таа и во ликот изгледа болно… (ФОТО)

Славната пејачка Адел успеа да ослаби дури 45 килограми, а со најновите нејзини фотографии е јасно дека на себе не го променила само своето...
Познати

Шокантна трансформација: Беше симпатична буцка која го освои светот, а денес пејачката е згодна заводничка (ФОТО)

Пејачката Адел покажа колкава промена ѝ се случила во изминативе месеци кога по подолго време се појави во јавност на одмор со колегите...
Познати

Се преполови: Сите гледаа во Адел за време на ноќта на вештерките, славната пејачка толку многу ослабе што ги загрижи фановите (ФОТО)

Славната пејачка Адел која неодамна се разведе од долгогодишниот сопруг со кого има и дете речици целосно се транспортираше по разводот. Пејачката...