7 мај

Пронајдени се 8 резултати на тема „7 мај“
Вести

Чулев: Нека е честит Денот на македонската полиција, Ви благодариме за секоја минута помината на вашите работни места (ВИДЕО)

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев на сите припадници на полицијата им го честита 7 Мај – Денот на македонската полиција. -Ова...