24 мај

Пронајдени се 5 резултати на тема „24 мај“
Вести

Ковачевски денес ќе положи цвеќе пред споменикот „Св. Кирил и Методиј“по повод по повод 24 мај – Денот на сесловенските просветители

Владина делегација предводена од премиерот Димитар Ковачевски денеска ќе положи цвеќе пред споменикот „Св. Кирил и Методиј“ на платото...