23 октомври

Пронајдени се 12 резултати на тема „23 октомври“
Вести

Мицкоски: Мораме да ја демонтираме мафијата пред тие да ја демонтираат државата, мораме да ја сочуваме Македонија пред тие да ја распродадат татковината

„Добар ден Македонијо, нека ни е честит и вековит денот и да го славиме уште многу, многу лета. Ви благодарам што одвоивте од вашето време...