2023

Пронајдени се 11 резултати на тема „2023“
Вести

„Предлог буџетот за 2023 е инфлаторен, а предвидуваат и нови даноци и скалесто оданочување, тоа е скандалозно“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во гостување во утринската емисијата „Еспресо со Златев и Боцевски“ на Радио Лидер зборувајќи...