2020

Пронајдени се 53 резултати на тема „2020“
Хороскоп

Дневен хороскоп за 12 октомври 2020: Бикот ужива во времето минато со партнерот, Девицита ја очекува ново познанство

ОВЕН Работа: Со многу упорнот, али и со инает ги браните своите ставови. На тој начин избегнувате можност за носење на одлуки со колегите. Љубов:...
Хроника

Дневен хороскоп за 16 август 2020: Неочекувани настани за Близнаците, Рибите ќе ја пронајдат својата сродна душа

ОВЕН Работа: Под голем притисок сте од страна на претпоставените, сметате дека таквата атмосфера не може да биде ни малку продуктивна. Љубов:...