2018

Пронајдени се 11 резултати на тема „2018“
Вести

Мрачни и блескави прогнози за 2018: Една земја ќе доживее тотален распад, Кинезите стануваат уште посилни, а еве што ги чека Американците

Годината која не очекува ќе донесе голем раст на економијата во Индија, преговорите за Брегзит ќе бидат одложувани, а САД ќе се соочи...