200 илјади евра

Пронајдени се 3 резултати на тема „200 илјади евра“
Општини

Донев: Георгиески доби партиска наредба од СДСМ да реализира нови 32 вработувања во општина Охрид кои граѓаните ќе ги чинат над 200.000 евра годишно

Георгиески доби партиска наредба од СДСМ да реализира нови 32 вработувања во општина Охрид кои граѓаните ќе ги чинат над 200.000 евра на...
Познати

Требаше целото семејство да живее тука: Беквалац вложи 200 илјади евра во овој дом кој сега ќе остане празен (ФОТО)

Српската ѕвезда Наташа Беквалац во моментов поминува низ најтешкиот период во својот живот. Откако пред две недели пејачката брутално...
Хроника

Огнена стихија пред Новата година: Изгоре познато кафуле во центарот на Прилеп, штетата над 200.000 евра

Според Станко Колески, командир на прилепската противпожарна единица, повикот за огнената стихија го примиле во 3:33 часот и веднаш интервенирале....