1тв

Пронајдени се 7 резултати на тема „1тв“
Вести

Милошоски со огромен скандал, aудиo од Заев: Му помагавме лично на Боки за телевизијата, плус земаше пари од Силјан Мицевски

Антонијо Милошоски на собраниската Комисија за европски прашања штотуку презентираше аудио снимка на која по се изгледа може да се...
Вести

Мирчевски го возврати ударот до 1ТВ по нивната објава: Пренесете дека ќе платам и дека сте “најгледани“ со рејтинг 0,9%

Редакција на 1ТВ објави видео снимка на која, според очевидци, се забележува дека директорот на Канал 5, Иван Мирчевски добива казна од...