сабота, 8. август 2020. Вести денес: 102
home Вести

Жена без милост (ВИДЕО)

Жена без милост (ВИДЕО)

Во центарот на Киев, жена со секира оштети автомобил Порше Бокстер. Русокосата со спреј напиша „копиле“ врз скапиот автомобил, и со секира удираше по него.
Според информациите, таа на тој начин се одмаздувала на поранешен љубовник.

Коронавирус