недела, 9. мај 2021. Вести денес: 46
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ го одбележува Денот на победата над фашизмот

home Вести

Застрашувачка снимка: Се издрогира на фестивал, па буквално полуде

Застрашувачка снимка: Се издрогира на фестивал, па буквално полуде

Од еден фестивал беше објавена застрашувачка снимка на која се гледа како еден маж целосно „се изгуби“ и исплаши бројни посетители.

За време на журката, тој се чини дека претерал со алкохолот, односно најверојатно со некакви опојни супстанци, поради што буквално збесна. Тој мафташе со рацете, викаше и неконтролирано трчаше, а кога се обиде да ја сруши оградата, еден од посетителите го турна на земја, па обезбедувањето конечно успеа да го совлада.

Коронавирус