петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 91
home Вести

За едни е величествено, за други застрашувачко: Младенци по венчавка, се фрлија во провалија! (ВИДЕО)

За едни е величествено, за други застрашувачко: Младенци по венчавка, се фрлија во провалија! (ВИДЕО)

Ова е дефинитивно една од најчудните венчавки некогаш. Почна со одење по жица над провалија, а заврши…

Еве вака…