сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Во напуштена вила затекнаа стравична сцена, ѕидовите откриле ужасни злосторства

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Во напуштена вила затекнаа стравична сцена, ѕидовите откриле ужасни злосторства

Истражувачи заталкале во напуштена вила во Норфолк и дошле до застрашувачко откритие. Просториите останале празни пред многу години откако Тони Мартин убил крадец во својот дом.

Видеото прикажува обиколка низ куќата која е израсната со растенија. Шетајќи по напуштената куќа, истражувач се спуштил низ купатилото и другите соби и открил тон неидентификувани коски.

Коски биле закачени насекаде, дури излегувале од ѕидови, под тапети.

И во други простории, освен напуштени предмети, па дури и автомобили, се наоѓале коски, воглавно собрани на куп.

Видеото е вознемирувачко:

Коронавирус