петок, 10. јули 2020. Вести денес: 57
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Туск и Јункер во Брисел

ВО ЖИВО: Прес конференција на Туск и Јункер во Брисел

Секој момент се очекува да започне прес-конференцијата на претседателот на Европскиот совет Доналд Туск и на претседателот на Европската комисија Жан Клод Јункер, кои ќе брифираат за сè што е дискутурано последните два дена на средбата на Европската комисија.

Пресот може да го следите на овој линк.

Парламентарни избори 2020