петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Доналд Трамп

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Доналд Трамп

Претседателот на САД Доналд Трамп во моментов одржува прес-конференција поврзана со најновите случувања со светската пандемија на коронавирусот.

Коронавирус