петок, 17. септември 2021. Вести денес: 22
home Вести

ВО ЖИВО: Обраќање на Доналд Трамп

ВО ЖИВО: Обраќање на Доналд Трамп

Актуелниот Претседател на САД Доналд Трамп во моментов одржува митинг во Лас Вегас.

Проследете го во живо обраќањето на Доналд Трамп.

Коронавирус