недела, 7. март 2021. Вести денес: 1
home Вести

ВИСТИНСКИ МОНСТРУМ: Мајка си ги обесила двете деца, па го силувала кучето…

ВИСТИНСКИ МОНСТРУМ: Мајка си ги обесила двете деца, па го силувала кучето…
Foto: in4s.net

На 37-годишна жена од САД и се суди за убиство на своите две малолетни деца, осумгодишниот Конер и четиригодишната Бринли.

Лиса Снајдер обвинета е дека ги обесила двете свои деца и го силувала кучето.

Таа на инспекторите им рекла дека не ги убила, туку дека тие нејзе и се заканувале со убиство.

Полицијата, безживоттните тела на двете деца ги пронашла лани во септември во семејниот дом, а инспекторите додатно пронашле и експлицитни фотографии на кои се гледа како Снајдер сексуално го злоставува своето домашно куче.

Во 2014 година властите на Лиса и ги одзеле двете деца, но после неколку месеци повторно и ги вратиле. Се уште не е познато зошто.

Инаку на мајката монструм и се заканува смртна казна.

Коронавирус