четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Жени се тепаа на Black Friday

ВИДЕО: Жени се тепаа на Black Friday

И оваа година не помина без турканици, тепачки и стампеда за поевтин производ на така наречениот Црн Петок, ден на енормно снижување на цените во Америка.

Локални избори 2021