вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 6
home Вести

ВИДЕО: Жени се степаа на улица, кога се приклучија и други, останаа без коса

ВИДЕО: Жени се степаа на улица, кога се приклучија и други, останаа без коса
илустрација

Физичка пресметка на учесниците во сообраќајот на руските улици не се невообичаени, но судирот на улиците на Новосибирск сепак е единствен.

Девојка со кеси преминувала на пешачки премин кога наишол Мерцедес Ц – класа.

Како што коментираат на објавената снимка изгледа дека возачката на Мерцедесот не била задоволна од брзината со која пешакот ја преминувала улицата па употребила сирена.

Тоа пак ја налутило девојката која замавнала со кесата и го удрила Мерцедесот.

И потоа почнува драма…