недела, 12. јули 2020. Вести денес: 106
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја претставува изборната програма пред граѓаните на Пробиштип

home Вести

ВИДЕО: Телохранителите на Ким повторно хит на интернет- погледнете како влегуваат во автомобил во движење

ВИДЕО: Телохранителите на Ким повторно хит на интернет- погледнете како влегуваат во автомобил во движење

Самитот на американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг ун завршил неуспешно. а на друштвените мрежи почнаа да се појавуваат многу интересни снимки од Ханои.

Познато е дека Ким има многу телохранители во својата придружба, а овој пат, камерите ги фатиле како влегуваат во автомобил во движење.

„Можеби бегаат од Трамп?“, „Кој влезе последен, мора да го бакне Трамп“, биле само некои од коментарите на Твитер, на ова видео.

 

Парламентарни избори 2020