недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Сопругот ја изневерил па решила да се одмазди на брутален начин

ВИДЕО: Сопругот ја изневерил па решила да се одмазди на брутален начин

Случајни минувачи во Кина останале шокирани кога виделе бесна жена како крши автомобил.

На почетокот на икој не му било јаснио што прави, но наскоро било јасно што се случува, сопругот ја изневерувал и тоа баш во тој автомобил.

Кога на крајот се појавил чуварот за да ја спречи, таа се свртела и кон него.

„Ова е мој автомобил и вас не треба да ве интересира. Валкан е бидејќи мојот маж бил со љубовницата во неа. Кој сака да ми ја отвори хаубата, сакам и внатре да искршам се“ викала жената.

Коронавирус