среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 36
home Вести

ВИДЕО: Снимила змија додека излегува од клима уредот, а она што го имала змијата во устата ги згрози сите

ВИДЕО: Снимила змија додека излегува од клима уредот, а она што го имала змијата во устата ги згрози сите

Жена од Кина била шокирана кога во својот стан видела змија како излегува од клима уредот, но она што ја шокирало уште повеќе е она што змијата го имала во устата.

Змијата виси од климата, а во устата држи стаорец.

Погледнете како изгледало сето ова, па не би било лошо од време на време и вие да ја проверите и исчистите вашата клима.

Коронавирус