недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Сакаше да пука, но пиштолот заглави 4 пати- жената на каса преживеа хорор

ВИДЕО: Сакаше да пука, но пиштолот заглави 4 пати- жената на каса преживеа хорор

Неверојатна сцена се одиграла во една продавница во Бразил кога Суза Моура сакал да ја убие сопругата.

Надзорните камери ја снимиле целата сцена, како тој го вади пиштолот и го вперува во главата на жената.

Во само неколку секунди, 4 пати пробува да пука, но пиштолот не сака да реагира.

Во петтиот обид, една жена го бутка насилникот и тој пука во воздух, а бидејќи не успеа да ја убие ја удри по главата.

Моура е уапсен поради обид за убиство, а неговата сопруга долго ќе го памети ова и среќата која ја имаше.

Коронавирус