вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Вести

(ВИДЕО) Молам потивко! Бебе на седницата на собранието на Нов Зеланд, спикерот го хранеше со цуцла

(ВИДЕО) Молам потивко! Бебе на седницата на собранието на Нов Зеланд, спикерот го хранеше со цуцла

Претседателот на парламентот на Нов Зеланд, Тревор Малард, за време на собраниската седницата за цените на дериватите се грижеше за шестмесечното бебе на еден од неговите колеги, хранејќи го притоа со шишенце млеко…