понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 185
home Вести

ВИДЕО: Како изгледа налутена жена

ВИДЕО: Како изгледа налутена жена

Во центарот на Киев, жена со секира оштети автомобил Порше Бокстер. Русокосата  со спреј напиша „копиле“ врз скапиот автомобил, и со секира удираше по него.

Според информациите, таа на тој начин се одмаздувала на поранешен љубовник.

Коронавирус