вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Уапсен Американец поради симулација на секс со играчки во супермаркет

Уапсен Американец поради симулација на секс со играчки во супермаркет

Маж од Флорида е уапсен откако наводно имал секс со плишани играчки во супермаркет.

Полицијата тврди дека 20 годишниот Коди Медел симулирал сексуален однос на голема плишана играчка, а потоа истото го повторил со плишан еднорог.

Во извештајот на апсењето е наведено дека Медер „ејакулирал на играчки, а потоа ги вратил на полицата.“

По апсењето тој признал во полициската станица дека направил глупост. Против него е покрената пријава, а од затвор е пуштен до кауција.

Супермаркетот, како што е наведено, ги уништил играчките.

Коронавирус