сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Трагедија на плажа: Се удави Русинка кај плажата Самсара

Трагедија на плажа: Се удави Русинка кај плажата Самсара

Државјанка на Русија, на возраст од 74 години, се удавила утринава кај плажата Самсара во Бечичи.

Како што е соопштено, лекарите на Брза помош на плажата пристигнале во 09:30 часот и констатирале смрт.

Станува збор за природна смрт, затоа што да телото немало траги од насилство.

Увидот е во тек.

Коронавирус