четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Таткото не сакал мажи да ја гледаат неговата ќерка, па смислил генијален план (ВИДЕО)

За време на одморот во Бугарија, еден татко одлучи да и даде на својата ќерка нешто за што беше сигурен дека ќе го избрка сите непосакувани мажи.

Меган Ечлин и нејзиното семејство летувале на Сончев брег во Бугарија, а кога пристигнале нејзината 5-годишна внука од сестра, и дала подарок – едноделен костим за капење, а на него голем принт од ликот на нејзиниот татко Тони.

– Не можев да поверувам кога го отворив подарокот. Татко ми ми рече дека ми го подарува за мажите да не ме гледаат. Веднаш го облеков и сите на базенот гледаа во мене и се смееја – раскажа оваа 26-годишна девојка од Нотингем.

 

 

Tony Echlin Sarah Echlin Chloe Chloe ?

Gepostet von Megan Echlin am Donnerstag, 12. September 2019

 

-Ќе се оневсестев од смеење. Повторно, луѓето зјапаа во нас и се смееја. Кога тргнавме на прошетка после вечерата, луѓето не застануваа да се сликаат со нас, дури и локалното население “, вели Меган, додавајќи дека ваквите шеги меѓу неа и нејзиниот татко се чести и дека одлично се забавуваат.

Коронавирус