недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Срцепарателна и вознемирувачка галерија: Се случува ужас, животни горат до смрт

Срцепарателна и вознемирувачка галерија: Се случува ужас, животни горат до смрт

Амазон гори веќе 16 дена.

Тоа е дом на повеќе од 600 видови на животни.

Овде се случува голем ужас, животните горат до смрт.

Галеријата со срцепарателни фотографии, погледнете ја во продолжение

Локални избори 2021