петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 187
home Вести

Срби загинале во несреќа каде загина и најбогатата Русинка- полициски автомобил брзал кон местото кога покосил пар од Србија

Срби загинале во несреќа каде загина и најбогатата Русинка- полициски автомобил брзал кон местото кога покосил пар од Србија

Маж и жена, Срби загинале поради сплет на околности кои се случиле при падот на авион во Франкфурт каде загина руска милионерка.

До несреќата дошло кога патничко возило се судрило со полициско кое со голема брзина се движело кон местото на несреаќата.

Порталот „Санџак лајв“ пишува дека во моментот на несрќата во патничкото возио се наоѓал маж од Пријеполе и неговата вереница .

Инаку во авионот загинал пилотот и една од најбогатите руски жени Наталија Филева.

Коронавирус